معـــرفی برند Mitsubishi Electric

میتسوبیشی الکتریک، از پیشتازان جهانی در تحقیق، تولید و بازاریابی تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی مورد استفاده در زمینه های ارتباطی، لوازم الکترونیکی مصرفی، تکنولوژی های تولید صنعتی، انرژی و حمل و نقل است. در این میان، کسب و کار اتوماسیون صنعتی، از اختراع اولین موتور القایی که بیش از ۹۰ سال پیش ساخته شده تا به امروز به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. کمپانی Mitsubishi Electric دارای دامنه وسیعی از تجهیزات در حوزه هایی مانند کنترل سیستم های تولید، درایوها و مکاترونیک است که در صنایع مختلف استفاده می شوند. به حداقل رساندن کلی هزینه ها (TCO) ، تجمیع و یکپارچه سازی تجهزات اتوماسیون، به حداکثر رساندن بهره وری و برقراری ارتباطات شفاف از جمله مزایای برجسته استفاده از محصولات اتوماسیون صنعتی میتسوبیشی الکتریک است.

شرکت برگ نمایندگی رسمی کمپانی میتسوبیشی الکتریک در ایران بوده و تمامی محصولات این کمپانی با ۱ سال گارانتی و خدمات پشتیبانی فنی عرضه می گردد.

محصولات میتسوبیشی الکتریک

PLC

تولید کننده PLC های پیشرفته ماژولار و کمپکت، برای کنترل انواع فرآیتدهای پیچیده و گسترده مانند فرآیندهای خطوط تولید و کنترل یکپارچه ماشین های پیشرفته

سروو موتور و سروو درایو

انواع سروو موتور و تقویت کننده در توان های مختلف و به خصوص توان های بالا

اینورتر

انواع اینورتر یا درایو AC برای کنترل دقیق موتور های الکتریکی تک فاز و ۳ فاز