سمینار کاندیشن مانیتورینگ ۳

سمینار تخصصی نظارت سوپروایزری در گروه مپنا

شرکت برگ با حدود ۲۰ سال ســــابقه در اجــــرا و پیاده سازی سیستم های نظارت سوپروایزری یا کاندیشن مانیتورینگ (Condition Monitoring)، برگزار کننده سمینارها و دوره های آموزشی تخصصی در این حوزه می باشد. با هدف معرفی و آشنایی متخصصین محترم گروه مپنا با تجهیزات سوپروایزری Emerson در تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ سمینار تخصصی کاندیشن مانیتورینگ در محل شرکت مهندسی ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) و با حضور جمعی از متخصصین محترم شرکت مکو و شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) برگزار شد.

در ابتدای سمینارعلاوه بر معرفی سوابق شرکت برگ، توانمندی ها و رزومه شرکت در حوزه طراحی و نصب و راه اندازی پروژه های مهندسی و تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق، به سمع و نظر شرکت کنندگان رسید.
در ادامه رزومه کاری شرکت برگ در حوزه اجرا و پیاده سازی سیستم های کاندیشن مانیتورینگ روی انواع توربوکمپرسورها، توربین های گازی و توربین بخار توسط اعضای واحد مهندسی شرکت برگ معرفی شد. در این بخش همچنین شرحی از اقدامات لازم برای اجرا و راه اندازی صحیح سیستم های کاندیشن مانیتورینگ روی ماشین های دوار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه سمینار تجهیزات سخت افزاری که توسط شرکت برگ در محل سمینار نصب و راه اندازی شده بود مورد بازدید شرکت کنندگان قرار گرفت. در این قسمت ابتدا سیستم نظارت سوپروایزری AMS 6500 ATG امرسون، به طور کامل معرفی شد. در ادامه نرم افزار Machin Studio و نحوه پیکربندی سیستم AMS 6500 ATG با کمک این نرم افزار تشریح شد.
نرم افزار Machin Studio علاوه بر کاربری آسان و سهولت استفاده برای پیکربندی سیستم AMS 6500 ATG ،قابلیت های گسترده ای مانند کالیبراسیون و تنظیم و پیکربندی سنسورها و کانورتر های وندور های مختلف (به غیر از امرسون) را نیز به ارمغان می آورد.
در این بخش از سمینار نحوه عملکرد این سیستم با کمک روتور کیت شبیه سازی ماشین دوار، و همچنین سیستم شبیه ساز لرزش (Shaker) عملکرد سخت افزاری سیستم AMS 6500 ATG در اتصال با سنسورهای مختلف به صورت کامل تشریح شد و بازدید کنندگان نیز ضمن آشنایی کامل با این سیستم، از نزدیک عملکرد آن را نیز ارزیابی نمودند.

در انتهای جلسه نیز شرکت کنندگان در سمینار به بیان سوالات و دیدگاه های خود در رابطه با سیستم سوپروایزری AMS 6500 ATG و سیستم های کاندیشن مانیتورینگ پرداختند و سمینار با بحث و گفت و گوی مابین اعضای شرکت های برگ مکو و توگا به پایان رسید.
شرکت برگ با حدود ۲۰ سال سابقه درخشان در اجرا و پیاده سازی سیستم های نظارت سوپروایزری، برگزار کننده سمینارها و دوره های آموزشی تخصصی در این حوزه می باشد. برای آشنایی با برنامه ها و دوره های آموزشی تخصصی، با شرکت برگ تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)